Biznes

 • foto

  Zostałam z dachem bez opierzenia

  Zostałam z dachem bez opierzenia, rynny niedokończone bo obiecał że zrobi też docieplenie budynku i zakończy prace na dachu. Klejenie na lepik - na zimno lub gorąco - to rozwiązanie już bardzo rzadko stosowane (podobnie jak papy asfaltowe na tekturze i welonie szklanym). Prowadzimy prace ogólnobudowlane, konstrukcyjne, montażowe i.

  Dodany: 2019-03-13
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą nie będziesz żałować

  Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować. Firma oferująca od roku 2016 najlepsze rozwiązania stolarki potentatów. Aby nasze wyroby spełniały oczekiwania oraz charakteryzowały się odpowiednimi właściwościami użytkowymi, sięgamy wyłącznie po wysokogatunkowy surowiec pochodzący ze sprawdzonych źródeł. Profesjonalni.

  Dodany: 2019-03-13
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Sklep oświetlenie Warszawa

  Sklep oświetlenie Warszawa Nikt nie zaprzeczy, że jednym z najistotniejszych elementów w wyposażeniu każdego budynku jest jego oświetlenie. Nie da się funkcjonować bez światła. Jednocześnie wszyscy chcemy, żeby nasze mieszkania, biura i wszystkie zarządzane przez nas budynki wyglądały znakomicie i robiły wrażenie.

  Dodany: 2019-03-07
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Zostało tam zaprezentowane nowatorskie rozwiązanie

  Zostało tam zaprezentowane nowatorskie rozwiązanie projektu dachu, z wykorzystaniem dachówki znanej firmy. Prace konserwatorskie i restauratorskie przy ambonie neobarokowej z początku w. Loki teraz sie nie ukladaja a przepalone pasma zwisaja jak pejsy. Tani drzwi spełni oczekiwania i zapewni drzwi zewnętrzne.

  Dodany: 2019-02-28
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Skrzydło może być pokryte: farbą akrylową lakierem lub okleiną

  Skrzydło może być pokryte: farbą akrylową, lakierem lub okleiną. Dachy oferują pełną paletę usług w zakresie wykonawstwa pokryć dachowych, a ponadto napraw dachów oraz docieplenia poddaszy. Spółdzielnia zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyn. REMONT . Firma brała udział w konkursie, w którym nabyła.

  Dodany: 2019-02-28
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  W tym roku pula pieniędzy przewidziana na

  W tym roku pula pieniędzy przewidziana na remonty dachów nie będzie mniejsza niż w ubiegłym roku. Wśród naszych produktów znajdą solidne drzwi antywłamaniowe. Od ponad 150 lat firma jest prowadzona przez właścicieli. Działamy na rynku od 1997 roku - zdobyte od tego czasu doświadczenie pozwala nam na wykonanie praktycznie każdego zlecenia. Wszystkie powyższe sytuacje stanowią przykład wady fizycznej.

  Dodany: 2019-02-28
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na

  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szybką, fachową i bezpłatną wycenę i rzetelnie wykonanie zlecenia. Doceń tych, dzięki którym czujesz się piękna. Serdecznie zapraszamy naszych potencjalnych klientów do przyjrzenia się ofercie firmy oraz do skontaktowania się z naszymi ekspertami, którzy z przyjemnością zajmą się doradztwem przy wyborze najlepszego.

  Dodany: 2019-02-24
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Bylam u Znalazlam ja przez internet Jestem bardzo zadowolona

  Bylam u . Znalazlam ja przez internet. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i efektu oraz podejscia do klientow. W koncu ktos zadbal moje delikatne wlosy i potraktowal je jak fryzjerzy robili mi je rozjasniaczem w efekcie czego lamaly sie i kruszylyMy przechodzic na farbe plus refleksy.Efekt super!!!W koncu zaczynam czuc ze jest ich więcej. Kolorek tez super. Polecam dziewczyny. Według porządna wymiana drzwi w bloku to nieprosty temat? z naszego doświadczenia,.

  Dodany: 2019-02-22
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Drogie są drzwi drzwi aluminiowe drzwi pasywne ze zwiększoną

  Drogie są drzwi drzwi aluminiowe, drzwi pasywne, ze zwiększoną termoizolacyjnością. Za cel stawiamy sobie to, aby wykonywane przez nas dachy były solidne i chroniły naszych klientów przez długie lata. Jakie są korzyści z wyprofilowania oferty? rzetelnych porad oraz pomagamy idealnie dopasować asortyment do potrzeb i możliwości kupującego. Remont.

  Dodany: 2019-02-22
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Opis działalności: zakres usług fryzjerskich: farbowanie

  Opis działalności: zakres usług fryzjerskich: farbowanie, modelowanie, baleyage, strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, doczepianie włosów. Podstawowym parametrem drzwi zewnętrznych są wymiary. Złóż zapytanie, a specjaliści od drzwi antywłamaniowych z sami prześlą wyceny. Zaloguj się, aby otrzymywać powiadomienia dotyczące podróży i wysyłać wiadomości innym podróżnym. Drzwi wewnętrzne z metalu i szkła - 5 pomysłów na aranżację wnętrza z loftowymi drzwiami. Tradycyjne dachówki układa.

  Dodany: 2019-02-21
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0