Biznes

 • foto

  Ponadto oferujemy wszelkiego rodzaju akcesoria

  Ponadto oferujemy wszelkiego rodzaju akcesoria dachowe , elementy komunikacji dachowej, taśmy kalenicowe i kominowe, elementy mocowań, obróbki blacharskie i narzędzia dekarskie. Polecam wszystkim mlodziutka okolo 25 lat .Energiczna , mila i ciagle usmiechnieta fryzjerka.Trafilam do niej 4 lata temu i pozostalam wierna jej umiejetnoscia.Obecnie mieszkam w i bedac u rodzicow raz w miesiacu w szczecinie jestem zawsze u .Super strzyze,.

  Dodany: 2019-03-18
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Zapewniamy bardzo korzystne warunki współpracy zarówno

  Zapewniamy bardzo korzystne warunki współpracy zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm. Mogą się z nami kontaktować kiedy będzie potrzeba wymiany okuć okiennych i drzwiowych, konserwacji okien, wykonujemy również elewacje i docieplenia budynków, wymieniamy uszczelki oraz klamki, montujemy nawietrzaki, naprawiamy monobloki, a także wykonujemy usługi dekarskie i ciesielskie. Panie i panowie cenią sobie jego klasyczne podejście.

  Dodany: 2019-03-18
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Gwarantujemy spełnienie wszystkich

  Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Bez żadnych.

  Dodany: 2019-03-18
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  bukmacherskie

  bukmacherskie Jak zdefiniować typy bukmacherskie? Obstawianie typów bukmacherskich polega na przewidywaniu czy podane zdarzenie, zwykle o charakterze sportowym ale nie jest to regułą, zajdzie. Tak więc w zakładach bukmacherskich istnieje klient, czyli część obstawiająca zajście, a z drugiej bukmacher, więc po prostu firma, który przyjmuje wybór gracza na wskazanych przez niego zasadach. Najbardziej popularne są typy bukmacherskie przyjmowane są na piłkę nożną,.

  Dodany: 2019-03-15
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Oferujemy doskonałej jakości okna

  Oferujemy doskonałej jakości okna, rolety i drzwi z aluminium oraz drewna. Nie ma lepszego mistrza od ta kobieta jest perfekcyjna w każdym calu, jest najlepsza. Jako delikatny kwas (polihydroksylowy) delikatnie złuszcza skórę. Koszt takiej usługi średnio wynosi ok 100 zł. Jednak w niektórych sytuacjach cena może być dojść nawet do 200 zł/m2.

  Dodany: 2019-03-13
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Zostałam z dachem bez opierzenia

  Zostałam z dachem bez opierzenia, rynny niedokończone bo obiecał że zrobi też docieplenie budynku i zakończy prace na dachu. Klejenie na lepik - na zimno lub gorąco - to rozwiązanie już bardzo rzadko stosowane (podobnie jak papy asfaltowe na tekturze i welonie szklanym). Prowadzimy prace ogólnobudowlane, konstrukcyjne, montażowe i.

  Dodany: 2019-03-13
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą nie będziesz żałować

  Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować. Firma oferująca od roku 2016 najlepsze rozwiązania stolarki potentatów. Aby nasze wyroby spełniały oczekiwania oraz charakteryzowały się odpowiednimi właściwościami użytkowymi, sięgamy wyłącznie po wysokogatunkowy surowiec pochodzący ze sprawdzonych źródeł. Profesjonalni.

  Dodany: 2019-03-13
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Sklep oświetlenie Warszawa

  Sklep oświetlenie Warszawa Nikt nie zaprzeczy, że jednym z najistotniejszych elementów w wyposażeniu każdego budynku jest jego oświetlenie. Nie da się funkcjonować bez światła. Jednocześnie wszyscy chcemy, żeby nasze mieszkania, biura i wszystkie zarządzane przez nas budynki wyglądały znakomicie i robiły wrażenie.

  Dodany: 2019-03-07
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Zostało tam zaprezentowane nowatorskie rozwiązanie

  Zostało tam zaprezentowane nowatorskie rozwiązanie projektu dachu, z wykorzystaniem dachówki znanej firmy. Prace konserwatorskie i restauratorskie przy ambonie neobarokowej z początku w. Loki teraz sie nie ukladaja a przepalone pasma zwisaja jak pejsy. Tani drzwi spełni oczekiwania i zapewni drzwi zewnętrzne.

  Dodany: 2019-02-28
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Skrzydło może być pokryte: farbą akrylową lakierem lub okleiną

  Skrzydło może być pokryte: farbą akrylową, lakierem lub okleiną. Dachy oferują pełną paletę usług w zakresie wykonawstwa pokryć dachowych, a ponadto napraw dachów oraz docieplenia poddaszy. Spółdzielnia zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyn. REMONT . Firma brała udział w konkursie, w którym nabyła.

  Dodany: 2019-02-28
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0